Sobota 26.05.2018

Prace uczniów

Aktualności

• Biblioteka Szkoły Podstawowej w Grzebienisku zaprasza uczniów, rodziców, mieszkańców oraz wszystkich sympatyków książek na rajd rowerowy 26 maja 2018...

więcej     karta zgłoszenia      regulamin

• 8 maja  /już po raz piąty/ wzięliśmy udział w Archidiecezjalnym Przeglądzie Poezji i Pieśni Patriotycznej ,,Kocham moją ojczyznę’’.

Szósty przegląd okazał się szczęśliwy dla Zuzanny Stachowiak, która śpiewała solo i otrzymała wyróżnienie.

więcej informacji...

• Zapraszamy Rodziców uczniów zagrożonych oceną niedostateczną na koniec roku szkolnego,  na spotkanie z nauczycielami dnia 15 maja w godzinach 18.00-19.00.

• 27 kwietnia wzięliśmy udział w VII Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Turystycznej i żeglarskiej 50 Mil.

Miło nam zawiadomić, że osiągnęliśmy wspaniały sukces ! Nawet sukcesy!

Więcej informacji - w załączonym artykule.    więcej

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w menu wydarzenia.

• Dnia 24.04.2018 o godz. 18.00 podwywiadówka dla Rodziców Szkoły Podstawowej w Grzebienisku.

• 5 kwietnia, w ramach rozwijania talentów recytatorskich i popularyzacji utworów związanych z Janem Pawłem II,  odbyły się szkolne eliminacje do Powiatowego konkursu prezentacji poezji  i prozy Ojca Świętego Jana Pawła II oraz  utworów literackich Jemu poświęconych i piosenek o tematyce religijnej.

Aktualności

• Szkoła Podstawowa im. Józefa Gibowskiego w Grzebienisku
    64-553 Grzebienisko, ul Szkolna 16
  • 61-29-18-604