• Kółko teatralno - recytatorskie

•

Od roku szkolnego 2015/2016 w naszej szkole działa kółko teatralno-recytatorskie.

Podczas cotygodniowych  zajęć rozwijamy wyobraźnię, kreatywność,  kształcimy  dykcję  i poprawność mówienia, a przede wszystkim zwiększamy poczucie własnej wartości i świetnie się bawimy. Uczymy się współpracy i odpowiedzialności za powierzone nam zadania. Wspólnie przygotowujemy recytacje i inscenizacje wierszy oraz dłuższe spektakle teatralne.

Chętnie bierzemy udział  w  różnych konkursach i przeglądach.  Chcesz przekonać się, że teatr może okazać się wspaniałą przygodą? Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno, żeby do nas dołączyć! Niektórzy z nas uczęszczają na zajęcia systematycznie już od 4 lat, a inni wzięli udział w pojedynczych przedstawieniach.

Dla Ciebie także znajdzie się miejsce! Dowiedz się tylko, od kiedy zaczynamy "coś nowego" i ... zapraszamy!

Wymagania:

-  zaangażowanie i chęć pracy nad własnym warsztatem aktorskim i recytatorskim;

-  umiejętność skupienia się (chociaż na chwilę:)) i współpracy  w grupie;

-  zgoda rodziców. Zdolności aktorskie nie są wymagane. Spotykamy się po to, aby nauczyć się czegoś nowego i przeżyć wspaniałą przygodę.

Zajęcia prowadzi pani Weronika Krupa.

działania kółka cz_1.docx

działania_kółka_cz_2.docx