• Regulamin biblioteki

Biblioteki

Szkoły Podstawowej w Grzebienisku

1. Z biblioteki szkolnej mogą korzystać wszyscy uczniowie, rodzice uczniów, nauczyciele  i inni pracownicy szkoły w wyznaczonych godzinach.

2. Uczeń może wypożyczyć jednorazowo trzy książki na okres 2 tygodni.

3. Istnieje możliwość prolongowania książek za zgodą bibliotekarza.

4. Czytelnik może wypożyczać książki wyłącznie na swoje nazwisko.

5. Z księgozbioru podręcznego (encyklopedii, słowników, leksykonów, albumów, itp.) można korzystać w czytelni i na lekcji.

6. W bibliotece obowiązuje cisza, zakaz spożywania posiłków, picia napojów, używania telefonów komórkowych.

7. Książki zgubione lub zniszczone czytelnik powinien odkupić.

8. Na dwa tygodnie przed zakończeniem roku szkolnego książki powinny być zwrócone.

9. Istnieje możliwość wypożyczenia książek na okres ferii zimowych i wakacji letnich.

10. Czytelnicy opuszczający szkołę (pracownicy, uczniowie) zobowiązani   są do przedstawienia w sekretariacie szkoły zaświadczenia potwierdzającego zwrot książek do biblioteki szkolnej

• Czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.30- 15.30