Artystyczne Sportowe Edukacyjne

skład zespołów:

kl. VI   Jagoda Jankowiak, Urszula Niklas, Oskar Nowak, Gabriela Szczechowiak,

kl. V  Marek Libera, Martyna Sławińska

kl. I gim. Monika Flaum,  Marcjanna Jankowiak,  Zuzanna Stachowiak, Laura Strzykała

absolwenci -  Monika Bździak  / oprócz śpiewu funkcja asystentki/

Anna Bugaj , Adrian Buszczak / gościnnie/

Osiągnięcia w roku szkolnym 2016/ 2017

1. I miejsce na IV  Powiatowym Przeglądzie Pieśni Patriotycznej w Szamotułach

Koncert ,, Powroty’’.

2. Koncert ,, Historio, historio’’ /w nim spektakl  ,, O Popielu’’.

3. Udział w koncercie galowym na Zamku Królewskim w Warszawie  -,, Kocham moją ojczyznę’’.

4. Udział zespołu, wyróżnienie dla Moniki B.  w Przeglądzie ,, Liro ty moja śpiewna’’ /zasięg regionalny/.

5. Wyróżnienie w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Lwówku / zasięg regionalny.

6. Koncert jasełkowy -,, Tylko jedna jest taka noc ‘’ /w nim spektakle ,, Błękitny prezent’’ i ,, Ballada o Narodzeniu Pańskim’’.

7. III  miejsce na Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Turystycznej i Żeglarskiej 50 mil w Poznaniu. 8. Wyróżnienie dla Marka Libery.

9. I miejsce dla Jagody Jankowiak w Powiatowym Przeglądzie ,, Bądźmy wierni temu dziedzictwu’’ w Kaźmierzu.

10. Koncert ,, Zielono nam’’.

11. I miejsce dla zespołu w Miedzichowie na Przeglądzie Piosenki Turystycznej i Dziecięcej /zasięg - w. wielkopolskie i lubuskie/.

12. Wyróżnienie dla Marka Libery w Miedzichowie

1. I miejsce na V Przeglądzie Piosenki Patriotycznej w Szamotułach

,, Piątki’’ – Jagoda Jankowiak, Urszula Niklas, Gabriela Szczechowiak, Martyna Sławińska,  Marek Libera

2. III miejsce na XVIII Powiatowym Przeglądzie Teatralnym w Szamotułach

TEATR ,, PIĄTKI’’

Jagoda , Gabrysia  , Oskar , Bożenka z  7a, Ula , Paweł, Weronika z 7b, Martyna, Marek, Olek z 6 oraz Monika, Marcysia, Zuzanna, Laura , Robert z II G

3. NAGRODA AKTORSKA DLA BOŻENY KUBIAK

4. UDZIAŁ W PROGRAMACH  SZKOLNYCH Z OKAZJI DEN, DNIA PAPIESKIEGO, JASEŁEK, ROCZNICY POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO

5. POWIATOWY KONKURS PIOSENKI RELIGIJNEJ I POEZJI POŚWIĘCONEJ JANOWI PAWŁOWI  II W KAŹMIERZU
OLIWIA WILIŃSKA – I MIEJSCE
JAGODA JANKOWIAK – I MIEJSCE

6.ZUZANNA STACHOWIAK – II MIEJSCE PRZEGLĄD PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ W KWILCZU

7.OGÓLNOPOLSKI PRZEGLĄD PIOSENKI TURYSTYCZNEJ I ŻEGLARSKIEJ 50 MIL W POZNANIU:,,

PIĄTKI’’  -  I MIEJSCE

• DUET Zuzanna Bąk, Julka Skowronek - III MIEJSCE
  • CYNAMON  – II MIEJSCE
  • JAGODA JANKOWIAK - II MIEJSCE

8. ZUZANNA STACHOWIAK – WYRÓŻNIENIE NA ARCHIDIECEZJALNYM PRZEGLĄDZIE

PIOSENKI   PATRIOTYCZNEJ

9. ŚREMSONG 2018 / OGÓLNOPOLSKI PRZEGLĄD PIOSENKI RELIGIJNEJ/

• CYNAMON - WYRÓŻNIENIE
  • JAGODA JANKOWIAK – WYRÓŻNIENIE
  • MONIKA BŹDZIAK – WYRÓŻNIENIE/ UDZIAŁ W KONCERCIE GALOWYM

Osiągnięcia recytatorskie

Rok szkolny 2015 / 2016

1.  III miejsce dla Julii Cigler w VIII Powiatowym Konkursie Gwarowym "Godejma

po naszymu" w Szamotułach / w kategorii klas gimnazjalnych/

2. II miejsce dla Julii Dymnej w Powiatowym  Przeglądzie "Pozostańcie wierni temu dziedzictwu" w Kaźmierzu / w kategorii klas gimnazjalnych/.

3. I miejsce dla Julii Sztul, II miejsce dla Julii Dymnej, III miejsce dla Julii Cigler w  Gminnym Konkursie Recytatorskim utworów Adama Mickiewicza w Dusznikach / w kategorii klas gimnazjalnych/.

4. III miejsce dla Marka Libery w  Gminnym Konkursie Recytatorskim utworów Adama Mickiewicza w Dusznikach / w kategorii klas IV-VI/

Rok szkolny 2016 / 2017

1. Wyróżnienie dla Oliwiera Jankowiaka w VIII edycji Konkursu Recytatorskiego "Zimowe Poezjobranie" w Poznaniu.

2.  I miejsce dla Julii Cigler w Powiatowym  Przeglądzie "Pozostańcie wierni temu dziedzictwu" w Kaźmierzu / w kategorii klas gimnazjalnych/.

3. I miejsce dla Wiktorii Szymańskiej w Powiatowym  Przeglądzie "Pozostańcie wierni temu dziedzictwu" w Kaźmierzu / w kategorii klas I-III/.

4. II miejsce dla Julii Cigler  w Gminnym Konkursie Recytatorskim utworów Bolesława Leśmiana w Dusznikach / w kategorii klas gimnazjalnych/

Rok szkolny 2017 / 2018

1. Wyróżnienie dla Wiktorii Szymańskiej w VIII edycji Konkursu Recytatorskiego "Zimowe Poezjobranie" w Poznaniu.

• Szkoła Podstawowa im. Józefa Gibowskiego w Grzebienisku
    64-553 Grzebienisko, ul Szkolna 16
  • 61-29-18-604
    szkolagrzebienisko@op.pl