• Dyżury

        • Dyżur pedagogiczny 2021/2022

          Poniżej znajduje się wykaz dyżurów wszystkich pracowników pedagogicznych Szkoły Podstawowej w Grzebienisku.

          Uprzejmie proszę rodziców/opiekunów o systematyczną kontrolę postępów edukacyjnych swoich podopiecznych.

          Lp.

          Nazwisko i Imię

          Dzień tygodnia

          Godzina

          Miejsce

          1.

          Billewicz Karina

          wtorek

          11.05-11.35

          Pokój GIM

          2.

          Borowicz Krzysztof

          wtorek

          8.00-8.15

          Pokój SP

          3.

          Brandyk Mirona

          czwartek

          10.00 - 10.30

          Pokój SP

          4.

          Buczek Jolanta

          poniedziałek

          10.00-10.30

          Pokój SP

            5. Lisiński Leszek środa 11.55 - 12.25 .Pokój SP

          6.

          Garbacz Agnieszka

          poniedziałek

          10.00-10.30

          Gabinet wicedyrektora

          7.

          Iskra Dorota

          środa

          11.55-12.25

          Pokój GIM

          8.

          Jankowiak Małgorzata

          poniedziałek

          11.05-11.30

          Pokój SP

          9.

          Klorek Elżbieta

          poniedziałek

          11.05-11.35

          Pokój SP

          10.

          Grądalska  Monika

          wtorek

          11.55-12.25

          Pokój SP

          11.

          Hanyż Alina

          poniedziałek

          10.45-11.05

          Pokój GIM

          12.

          Jankowska Karolina

          środa

          9.05-9.35

          Pokój SP

          13.

          Krajewska Lucyna

          poniedziałek

          czwartek

          7.30 - 8.15 

          10.00 - 10.45

          Gabinet dyrektora

          14.

          Krupa Weronika

          środa

          9.05- 9.35

          Pokój SP

          15.

          Małolepszy Mikołaj

          poniedziałek

          11.55-12.25

          Pokój SP

          16

          Marchewka Jolanta

          wtorek

          12.50-13.20

          Pokój SP

          17.

          Rakowska Katarzyna

          poniedziałek

          11.55 - 12.25

          Budynek GIM

          18.

          Rubik Marcin

          poniedziałek

          12.50-13.20

          Pokój SP

          19.

          Stachowiak Alicja

          wtorek

          10.00-10.30

          Pokój GIM

          20.

          Stanisławska Katarzyna

          wtorek

          11.55-12.25

          Pokój SP

          21.

          Strzykała Dorota

          czwartek

          12.40-13.00

          Pokój SP

          22.

          Tepper Paulina

          czwartek

          13.40 - 14.10

          Pokój SP

          23.

          Uniejewska Izabela

          poniedziałek

          9.00 - 10.00

          Gabinet pedagoga

          24.

          Wszoła Beata

          poniedziałek

          9.05-9.35

          Pokój SP

          25.

          Katarzyna Bartos

          wtorek

          13.40-14.10

          Pokój SP