Zajęcia dodatkowe
Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2023/24
Nazwa zajęć
Nauczyciel prowadzący
Termin
Miejsce
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klasy I
Dorota Strzykała
Wtorek
11.50Sala 201
Kółko plastyczno-techniczne dla klasy I
Dorota Strzykała
Czwartek
11.50Sala 201
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klasy IIa
Urszula Drozdowska
Poniedziałek 11.50
Sala
203
Kółko artystyczne dla uczniów klasy IIa
Urszula Drozdowska
Piątek
11.50
Sala 203
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klasy IIb
Katarzyna Stanisławska
Czwartek
11.50Sala 210
Kółko plastyczno- techniczne dla klasy III
Elżbieta Klorek
Czwartek
11.50Sala 208
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klasy III
Elżbieta Klorek
Piątek
Sala 208
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki dla klasy IV
Mirona Brandyk
Środa
12.45Sala klasy 4
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla klasy V
Weronika Krupa
Poniedziałek 12.45
Sala klasy 5a
Kółko matematyczne dla klas V
Agnieszka Garbacz
Poniedziałek 12.45
Sala muzyczna
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki dla klas V
Agnieszka Garbacz
Poniedziałek 13.45
Sala muzyczna
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki dla klas VI
Mirona Brandyk
Środa
13.45Sala klasy 6b
Kółko matematyczne
dla klas VI
Mirona Brandyk
Poniedziałek 12.45
Sala klasy 6a
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka polskiego dla klas VI
Jacek Napierała
Środa 12.45
Sala klasy 6a
Kółko wokalne
"Nutki" (2a, 4), "OD.Nowa" (5a, 6a, 6b)
Beata Wszoła
Środa 13.45
Sala 103
Kółko wokalne
"OD.Nowa" (6b, 7)
Beata Wszoła Czwartek 13.45 Sala 103 UKS (chłopcy) kółko sportowe
klasy V-VI
Mikołaj Małolepszy
Środa 13.45
Sala gimnastyczna/ boisko
UKS (dziewczynki)
klasy IV-VIIMałgorzata Jankowiak
Środa 14.30
Sala gimnastyczna/ boisko
Kółko historyczne
Alicja Stachowiak
Poniedziałek 13.45
Sala klasy 6a
Kółko recytatorsko-teatralne
Weronika krupa
Poniedziałek 13.45
Sala klasy 5a
Kółko ortograficzne
Weronika Krupa
Środa 12.50
Sala klasy 5a
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z j.polskiego i matematyki dla klasy VII co drugi tydzień wymiennie
Lucyna Krajewska
Weronika KrupaCzwartek 13.45
Sala klasy 7
Kółko kaligraficzno-rękodzielnicze
Dorota Iskra
Środa 12.45
Sala 103
Zumba
Izabela Uniejewska
Środa 13.45
Sala gimnastyczna