• Artystyczne

        • Zespoły wokalno – teatralne

          Rok szkolny 2020/2021

                           Zespoły wokalno-teatralne Sikorki, Piątki, Cynamon

                           Opiekun Beata Wszoła

          1. III miejsce Oliwia Wilińska na Wielkopolskim Konkursie Pieśni i Piosenki Patriotycznej;
          2. I miejsce dla Sikorek na VIII Powiatowym Przeglądzie Pieśni Patriotycznej w Szamotułach;
          3. Udział Sikorek, Oliwii Wilińskiej oraz miano laureata dla Cynamonu (absolwentki naszej szkoły) w IX Archidiecezjalnym Przeglądzie Pieśni i Poezji Patriotycznej;

           

          Rok szkolny 2019 / 2020

          1. III miejsce na  VII  POWIATOWYM PRZEGLĄDZIE PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ W SZAMOTUŁACH  Piątki  w kategorii zespoły  zakazane piosenki
          2. Wyróżnienie dla Zuzanny Bąk na VII  POWIATOWYM PRZEGLĄDZIE PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ W SZAMOTUŁACH  Piątki w kategorii solista     sen o Katyniu                 
          3. Grand Prix zdobyły: Zuzanna Bąk i Julia Skowronek na Andrzejowym Festiwalu Piosenki Światowej w Poznaniu.

           

           

          Rok szkolny 2018 / 2019

          1. GRAND PRIX NA POWIATOWYM PRZEGLĄDZIE PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ W SZAMOTUŁACH  CYNAMON /Jagoda Jankowiak, Monika Flaum, Urszula Niklas, Zuzanna Stachowiak, Gabriela Szczechowiak/

                                        https://www.youtube.com/watch?v=pJ1nkZ21P7Q

          1. /Urszula Niklas/ i III /Gabriela Szczechowiak/  MIEJSCE NA FESTIWALU PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ W KWILCZU
          2. III miejsce /Jagoda Jankowiak, / , III miejsce Gabriela Szczechowiak, III miejsce /Cynamon/   i  2 wyróżnienia /trio –Ula, Monika, Zuza oraz solo Julia Skowronek /na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Turystycznej i Żeglarskiej 50 mil w Poznaniu
          3. 2 ZŁOTE MEDALE NA WIELKOPOLSKIM FESTIWALU PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ /Cynamon, Jagoda Jankowiak/  w Poznaniu
          4. Wyróżnienie na VII PRZEGLĄDZIE ARCHIDIECEZJALNYM ,, KOCHAM MOJĄ OJCZYZNĘ’’ /Zuzanna Stachowiak /
          5. 4 Wyróżnienia /Cynamon, Zuzanna Bąk, Julia Skowronek, Monika Bździak (absolwentka)  w tym nominacja do koncertu galowego na XXVI ŚREMSONGU- Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Religijnej /nagroda główna- MONIKA BŹDZIAK, chórki- Ula, Zuza/ /
          6.  I /Cynamon/ i II /Zuzanna Bąk/ miejsce na FESTIWALU PIOSENKI RELIGIJNEJ W OTOROWIE

                                https://www.youtube.com/watch?v=n0mVRKki6ZU

           

           

          1. WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM PRZEGLĄDZIE KOLĘD ,,O ZŁOTĄ NUTKĘ’’ /Jagoda Jankowiak/
          2. ŚWIĘTO TALENTU W SZAMOTUŁACH - WYRÓŻNIENIE /Cynamon/

              

          Rok szkolny 2017/2018

           

          1. I miejsce na V Przeglądzie Piosenki Patriotycznej w Szamotułach

          ,, Piątki’’ – Jagoda Jankowiak, Urszula Niklas, Gabriela Szczechowiak, Martyna Sławińska,  Marek Libera

          2. III miejsce na XVIII Powiatowym Przeglądzie Teatralnym w Szamotułach

          TEATR ,, PIĄTKI’’

          Jagoda , Gabrysia, Oskar , Bożenka z  7a, Ula , Paweł, Weronika z 7b, Martyna, Marek, Olek z 6 oraz Monika, Marcysia, Zuzanna, Laura , Robert z II G

          3. NAGRODA AKTORSKA DLA BOŻENY KUBIAK

          4. UDZIAŁ W PROGRAMACH  SZKOLNYCH Z OKAZJI DEN, DNIA PAPIESKIEGO, JASEŁEK, ROCZNICY POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO

          5. POWIATOWY KONKURS PIOSENKI RELIGIJNEJ I POEZJI POŚWIĘCONEJ JANOWI PAWŁOWI  II W KAŹMIERZU
          OLIWIA WILIŃSKA – I MIEJSCE
          JAGODA JANKOWIAK – I MIEJSCE

          6.ZUZANNA STACHOWIAK – II MIEJSCE PRZEGLĄD PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ W KWILCZU

          7.OGÓLNOPOLSKI PRZEGLĄD PIOSENKI TURYSTYCZNEJ I ŻEGLARSKIEJ 50 MIL W POZNANIU:,,

          PIĄTKI’’  -  I MIEJSCE 

          • DUET Zuzanna Bąk, Julka Skowronek - III MIEJSCE
          • CYNAMON  – II MIEJSCE
          • JAGODA JANKOWIAK - II MIEJSCE

              8. ZUZANNA STACHOWIAK – WYRÓŻNIENIE NA ARCHIDIECEZJALNYM PRZEGLĄDZIE

              PIOSENKI   PATRIOTYCZNEJ

              9. ŚREMSONG 2018 / OGÓLNOPOLSKI PRZEGLĄD PIOSENKI RELIGIJNEJ/

          • CYNAMON - WYRÓŻNIENIE
          • JAGODA JANKOWIAK – WYRÓŻNIENIE
          • MONIKA BŹDZIAK – WYRÓŻNIENIE /UDZIAŁ W KONCERCIE GALOWYM

           

           

                    Rok szkolny 2016/2017          

          Piątki i Cynamon

          /opieka artystyczna - Beata Wszoła/

          skład zespołów:

          kl. VI   Jagoda Jankowiak, Urszula Niklas, Oskar Nowak, Gabriela Szczechowiak,

          kl. V  Marek Libera, Martyna Sławińska

          kl. I gim. Monika Flaum,  Marcjanna Jankowiak,  Zuzanna Stachowiak, Laura Strzykała

          absolwenci -  Monika Bździak  / oprócz śpiewu funkcja asystentki/

          Anna Bugaj , Adrian Buszczak / gościnnie/

          Osiągnięcia w roku szkolnym 2016/ 2017

          1. I miejsce na IV  Powiatowym Przeglądzie Pieśni Patriotycznej w Szamotułach

          Koncert ,, Powroty’’.

           

          2. Koncert ,, Historio, historio’’ /w nim spektakl  ,, O Popielu’’.

           

          3. Udział w koncercie galowym na Zamku Królewskim w Warszawie  -,, Kocham moją ojczyznę’’.

           

          4. Udział zespołu, wyróżnienie dla Moniki B.  w Przeglądzie ,, Liro ty moja śpiewna’’ /zasięg regionalny/.

           

          5. Wyróżnienie w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Lwówku / zasięg regionalny.

           

          6. Koncert jasełkowy -,, Tylko jedna jest taka noc ‘’ /w nim spektakle ,, Błękitny prezent’’ i ,, Ballada o Narodzeniu Pańskim’’.

           

          7. III  miejsce na Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Turystycznej i Żeglarskiej 50 mil w Poznaniu. 8. Wyróżnienie dla Marka Libery.

           

          9. I miejsce dla Jagody Jankowiak w Powiatowym Przeglądzie ,, Bądźmy wierni temu dziedzictwu’’ w Kaźmierzu.

           

          10. Koncert ,, Zielono nam’’.

           

          11. I miejsce dla zespołu w Miedzichowie na Przeglądzie Piosenki Turystycznej i Dziecięcej /zasięg - w. wielkopolskie i lubuskie/.

           

          12. Wyróżnienie dla Marka Libery w Miedzichowie

           

          Osiągnięcia recytatorskie

          Rok szkolny 2020/2021

          1. Wyróżnienie dla Natalii Frąckowiak w III Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "Bajka cygańska".

          recytacja Natalii

          2. III miejsce dla Wiktora Rakowskiego oraz wyróżnienie dla Aleksandry Wawrzyniak w XII edycji Konkursu Recytatorskiego "Zimowe Poezjobranie".

          recytacja Wiktora

          recytacja Oli

          3. Wyróżnienie dla Wiktorii Wawrzyniak w II Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "Bajka cygańska".

           

          Opiekun: Weronika Krupa

          4Wyróżnienie dla naszej szkoły w Wojewódzkim Konkursie  "Święty Jan Paweł II - patronem, światłem, drogowskazem" w kategorii klas I - III.

          prezentacja klas I-III

          Rok szkolny 2018 / 2019

           

           

          1. I miejsce Wiktoria Szymańska, IV miejsce Wiktoria Wawrzyniak, V Jakub Piaskowski w Gminnym Konkursie Recytatorskim poezji Ignacego Krasickiego w Dusznikach (w kategorii klas IV-VI).

          2. II miejsce Emilia Szlandrowicz, III miejsce Nikodem Paluczek, V miejsce Marek Libera w Gimnym Konkursie Recytatorskim poezji Ignacego Krasieckiego w Dusznikach (w kategorii klas VII -VIII oraz gimnazjum).

          Opiekun: Weronika Krupa

           

          Rok szkolny 2017 / 2018

           

          1. Wyróżnienie dla Wiktorii Szymańskiej w VIII edycji Konkursu Recytatorskiego "Zimowe Poezjobranie" w Poznaniu.

          Opiekun: Weronika Krupa

           

          Rok szkolny 2016 / 2017

          1. Wyróżnienie dla Oliwiera Jankowiaka w VIII edycji Konkursu Recytatorskiego "Zimowe Poezjobranie" w Poznaniu.

           

          2.  I miejsce dla Julii Cigler w Powiatowym  Przeglądzie "Pozostańcie wierni temu dziedzictwu" w Kaźmierzu / w kategorii klas gimnazjalnych/.

           

          3. I miejsce dla Wiktorii Szymańskiej w Powiatowym  Przeglądzie "Pozostańcie wierni temu dziedzictwu" w Kaźmierzu /w kategorii klas I-III/.

           

          4. II miejsce dla Julii Cigler  w Gminnym Konkursie Recytatorskim utworów Bolesława Leśmiana w Dusznikach / w kategorii klas gimnazjalnych/

          Opiekun: Weronika Krupa

           

          Rok szkolny 2015 / 2016

                 1.  III miejsce dla Julii Cigler w VIII Powiatowym Konkursie Gwarowym "Godejma

                    po naszymu" w Szamotułach / w kategorii klas gimnazjalnych/

          2. II miejsce dla Julii Dymnej w Powiatowym  Przeglądzie "Pozostańcie wierni temu dziedzictwu" w Kaźmierzu / w kategorii klas gimnazjalnych/.

           

          3. I miejsce dla Julii Sztul, II miejsce dla Julii Dymnej, III miejsce dla Julii Cigler w  Gminnym Konkursie Recytatorskim utworów Adama Mickiewicza w Dusznikach / w kategorii klas gimnazjalnych/.

           

          4. III miejsce dla Marka Libery w  Gminnym Konkursie Recytatorskim utworów Adama Mickiewicza w Dusznikach / w kategorii klas IV-VI/

           

          Opiekun: Weronika Krupa