• WOŚP

• Zapraszamy do odwiedzenia biblioteki szkolnej, w której znajduje się stacjonarna puszka WOŚP.
            Zbiórka trwa do 28 stycznia 2024 r.32. Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku.

• I Ty możesz zostać  Świętym Mikołajem!
          • I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem!

• Przed nami czas przedświątecznych przygotowań. Myślimy przede wszystkim o najbliższych, aby sprawić im radość i zadbać o rodzinną atmosferę. Nie wszystkim jest to dane… Wokół nas jest wielu, którym będzie tego brakowało… Chcielibyśmy znowu otworzyć nasze serca i przygotować świąteczną niespodziankę podopiecznym Domu Dziecka im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Otorowie, prowadzonym przez Zgromadzenie Sióstr Urszulanek.

Siostry  pod swoją opieką mają obecnie 14 wychowanek w wieku od 11 do 18 lat. Dorastające dziewczyny mają swoje potrzeby i marzenia, które chciałyby zrealizować.

Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do akcji, prosimy szczególnie o rzeczy codziennego użytku: kosmetyki do pielęgnacji i higieny (mydła, pasty do zębów, szampony i żele pod prysznic, kremy, wkładki higieniczne), skarpetki i oczywiście słodycze lub inne drobiazgi, które ucieszyłyby obdarowane dziewczyny.

Podarunki proszę przekazać wychowawcom do 15 grudnia, żeby Mikołaj zdążył je dostarczyć na czas – zostań Jego pomocnikiem! :o)

Po raz kolejny liczymy na dobre i wrażliwe serca...

J. Marchewka, U. Drozdowska - opiekunki SKW