• 9.Międzyszkolny Konkurs Kolęd w Bytyniu

• 19  stycznia 2024 roku reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w konkursie kolęd "Śpiewajcie i grajcie Mu",który odbył się w Bytyniu.
            Wszystkie świetnie się zaprezentowały, publiczność doceniła przygotowanie całej szóstki!
            Dziewczyny pięknie zaśpiewały i zdobyły nagrody.
            W kategorii klasy I-IV Patrycja W.  z II a zdobyła III, a Ula S.  z IV klasy II miejsce, w starszej kategorii V-VIII Natasza Jędrzejczak wyśpiewała III miejsce.
            Poza tym wystąpiły Iga B. z II a, Natalia J. z Va i Natalia F. z VII.
            Wszystkim gratulujemy!
            Dziewczyny przygotowała B. Wszoła

• I Międzyszkolny Turniej Rummikub

• 17 stycznia siedmioro uczniów z naszej szkoły uczestniczyło w I Międzyszkolnym Turnieju Rummikub w SP w Dusznikach.
            Miło nam poinformować, że Marcelina Szofer zdobyła trzecie miejsce, a jako szkoła zdobyliśmy pierwsze miejsce. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i dobrą zabawę z matematyką.
            Uczniów przygotowała Pani Agnieszka Garbacz.

• XXIV Festiwal Kolęd w Lwówku

• W ostatnią niedzielę - 14.stycznia uczennice i absolwentki naszej szkoły (Patrycja Wojciechowska i Natalia Frąckowiak oraz Jagoda Jankowiak, Monika Flaum, Wiktoria Szymańska) wzięły udział w konkursie kolęd w Lwówku. Jako jedyni zostaliśmy wyróżnieni jako szkoła i miejscowość ze sceny- konferansjerka stwierdziła, że z Grzebieniska co roku przyjeżdżają prawdziwe diamenty!

Skromnie pozostaje nam się zgodzić z tą opinią…

Poza tym Natalia i Wiktoria wyśpiewały wyróżnienia, a Jagoda nagrodę i miano laureata.

Serdecznie gratulujemy!

Dziewczyny przygotowała Beata Wszoła