• Pączkujemy dla Turcji i Syrii

• Przed nami tradycyjny "tłusty czwartek", który kojarzy nam się oczywiście z pączkami w najróżniejszym wykonaniu... Nie zabraknie ich również w naszej szkole – każdy uczeń zostanie obdarowany jednym z nich...
            Chcemy też wykorzystać tę okazję do wspólnego „pączkowania” dobra – tym razem na rzecz mieszkańców Turcji i Syrii, poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi. Wielu z nich pod gruzami straciło swoich bliskich i cały dorobek życia… możemy im pomóc!
            16 lutego (w najbliższy czwartek) w szkole będzie możliwość wsparcia tej inicjatywy i wrzucenia pieniędzy (na symbolicznego pączka) do przygotowanych skarbonek – szkolni wolontariusze dotrą z nimi do każdej klasy. Cała zebrana kwota zostanie przekazana na konto organizacji "Caritas", niosącej pomoc również  ofiarom tego kataklizmu.
            Szczegóły na stronie
            Zachęcam! Dobro wraca!!!  /Jolanta Marchewka - opiekun SKW/