• Kleksografia

• Zdalne nauczanie nie może być przeszkodą  w ciekawym omawianiu lektur. Klasa IV po przeczytaniu jakże fascynującej "Akademii pana Kleksa"  odbyła lekcję kleksografii. Efekty można zobaczyć, oglądając prezentację.  /Weronika Krupa/

Lekcja kleksografii

• ZEBRANIE Z RODZICAMI

• W dniach 23.11 - 27.11.2020 r. odbędą się zebrania wychowawców klas I-VIII z rodzicami uczniów. Wychowawcy klas spotkają się z rodzicami online na platformie Ms Office Teams. Rodzice będą mogli uczestniczyć w zebraniu za pośrednictwem kont uczniów. Terminy zebrań znajdują się w dzienniku Librus. Możliwość kontaktu z nauczycielami przedmiotów – przez wysłanie informacji w dzienniku Librus lub indywidualne rozmowy.

• 118. URODZINY

• Czy w dzisiejszym świecie, elektronicznych, mechanicznych, błyszczących i grających zabawek jest miejsce dla zwykłego, pluszowego misia?
            Możecie udowodnić, że TAK!  Więcej informacji w Librusie.

• "Listopad inny niż wszystkie"

• Nadszedł  listopad, a wraz z nim już 102. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Choć w tym roku nie możemy się spotkać na tradycyjnym koncercie, zachęcamy do obejrzenia przygotowanej przez uczniów i nauczycieli  akademii online pt. "Listopad inny niż wszystkie".

Akadema online

• DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2020

• Dzień Edukacji Narodowej to święto nie tylko nauczycieli, ale całej społeczności szkolnej.

Z tej okazji uczestnicy kółka teatralno - recytatorskiego pod kierunkiem p. Weroniki Krupy oraz zespołu wokalnego ,,Sikorki’’ pod kierunkiem p. Beaty Wszoły  przygotowali krótką akademię online. Scenografię wykonała p. Karolina Jankowska. Zachęcamy do obejrzenia.            Akademia online z okazji DEN

• KWARANTANNA

• Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

W związku z zakażeniem koronawirusem jednego z pracowników szkoły jestem zmuszona zawiesić zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I - VIII Szkoły Podstawowej. Od 12 października do 16 paździenika 2020 zajęcia prowadzone będą zdalnie. Dzieci przedszkolne mają zajęcia normalnie. Proszę Rodziców/ Opiekunów i uczniów o logowanie się do dziennika elektronicznego Librus, gdzie znajdą szczegółowe informacje.

Lucyna Krajewska

Dyrektor Szkoły Podstawowej

w Grzebienisku

• Zebranie z Rodzicami dzieci przedszkolnych

• DRODZY RODZICE

16 WRZEŚNIA ODBĘDZIE SIĘ ZEBRANIE ORGANIZACYJNE w SZKOLE o godz. 17.00

rodziców  dzieci z grupy 5 latków zapraszamy do świetlcy szkolnej

rodziców dzieci z grupy 6 latków zapraszamy do budynku gimnazjum (wejście od boiska)

17 WRZEŚNIA  ODBĘDZIE SIĘ ZEBRANIE ORGANIZACYJNE w PRZEDSZKOLU NA UL.BUKOWSKIEJ

DOTYCZĄCE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

ZAPRASZAMY RODZICÓW Z POSZCZEGÓLNYCH GRUP:

• GRUPA „KRASNALE” 16:30 – 17:15

DEZYNFEKCJA SALI 17:15 – 17:30

• GRUPA „MISIE” 17:30 – 18:15

PRZYPOMINAMY O KONIECZNOŚCI ZASŁANIANIA NOSA I UST

ORAZ O NIEPRZYPROWADZANIU OSÓB TOWARZYSZĄCYCH

• NARODOWE CZYTANIE

• Akcja Narodowe Czytanie organizowana jest przez Prezydenta RP od 2012 roku. W 2020 roku  –  podczas 9. edycji Narodowego Czytania – lekturą będzie Balladyna J. Słowackiego.

Zachęcam do obejrzenia relacji z Ogrodu Saskiego w sobotę 5 września 2020 roku  z udziałem  Pary Prezydenckiej i zaproszonych gości.

Zapraszam również uczniów klas siódmych i ósmej na szkolne czytanie "pod dębem",                                       w poniedziałek 7 września 2020 roku  - po  dużej przerwie. (PT)