• KIERMASZ KSIĄŻEK

• Zapraszamy do szkolnej biblioteki na kiermasz książek.
            Codziennie w godzinach pracy biblioteki, do końca listopada lub wyczerpania się zapasów;-)

• DZIEŃ PAPIESKI

• 16 października mija 44 rocznica wyboru papieża Jana Pawła II. Również w naszej szkole chcemy upamiętnić to wydarzenie.
            Z tej okazji we wtorek 18 października zachęcamy do ubrania się w barwach papieskich (żółto-biały).
            Będzie też można, już tradycyjnie, skosztować KREMÓWKI "prawie papieskie" :o)
            Szkolni wolontariusze dotrą z nimi do każdej klasy!
            Sugerowana ofiara to 4 zł za sztukę - uzyskany dochód zostanie przekazany na konto Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia".

Zatem... WYMIEŃ we wtorek CZWÓRĘCZKĘ NA KREMÓWECZKĘ! ;o)
            Zachęcamy! p. Marchewka i p.Tepper

• Wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Duszniki

• Dnia 30 września 2022 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Duszniki. W głosowaniu tajnym, bezpośrednim i powszechnym wyłoniły reprezentację szkoły. Każdy uczeń z klas od VI-VIII oddał swój głos na karcie wyborczej na jednego z ośmiu kandydatów.
            Nad prawidłowym przebiegiem głosowania nadzór sprawowała powołana wcześniej Komisja Wyborcza w składzie: Julia Magnus, Natalia Łasicka, Nadia Jędrzejczak, Hubert Wojciechowski oraz Piotr Kliński. Po głosowaniu nastąpiło otwarcie urny i przeliczenie głosów. Spośród oddanych głosów największą ich liczbę uzyskali:

1. Jan  Bogacz -  klasa VIII a
            2. Maja Dziechciarz - klasa VIII b
            3. Jan Pakuła klasa  -  VI a
            4. Wiktoria  Piotrowska - klasa VIII a
            5. Wiktoria Szymańska – klasa VIII b

NOWYM RADNYM VI KADENCJI SERDECZNIE GRATULUJEMY!