• Podsumowanie "Słodkiej paczki" 2021

• Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej wielkopostnej akcji charytatywnej na rzecz dzieci z Domu Dziecka „W Słońcu” w Lipnicy, prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego.
            Kochani - naznosiliście mnóstwo słodyczy oraz środków czystości, które zostały posegregowane przez członków Szkolonego Koła Wolontariatu, a we wtorek 30 marca dostarczyłam je do adresatów, przekazując siostrze Marcie - oczywiście z zachowaniem koniecznych środków ostrożności…
            Jednocześnie przesyłam podziękowania oraz pozdrowienia od pracowników i dzieci z obdarowanego przez Was Domu Dziecka!  Jolanta Marchewka
            Podziękowanie i zdjęcia: Galeria wydarzeń

• Wielkanoc w Bullerbyn

• Czy wiecie,  jakie zwyczaje wielkanocne obchodzone są w Szwecji? Co w Wielkim Tygodniu robiła Lissa i inni bohaterowie "Dzieci z Bullerbyn"?
             Do wysłuchania i obejrzenia fragmentu powieści Astrid Lindgren zachęca klasa VII B!  :)   /Weronika Krupa/
            zapraszamy

• Zamknięte oddziały przedszkolne

• W dniach 29 marca 2020 do 9 kwietnia 2020 wszystkie oddziały przedszkolne w Grzebienisku będą zamknięte. Przedszkole nie będzie pełnić w tym czasie również dyżurów.

• Gratulacje dla Oliwii!

• W lutym uczniowie naszej szkoły - zespół Sikorki, Natalia Frąckowiak z klasy IV oraz Oliwia Wilińska z VIIc wzięli udział w konkursie „Wielkopolskiej pieśni i piosenki patriotycznej'', który został zorganizowany przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Organizatorzy przesłuchali i obejrzeli ponad 150 nagrań!

Miło nam zawiadomić, że Oliwia zdobyła III miejsce! Gratulacje !!!

podziękowanie                        wyróżnienie