• Wywiadówka

• Zebranie dla Rodziców dzieci klas 0-III: 28.04.2022 o godz. 18.00, a dla Rodziców uczniów klas IV-VIII, 28.04.2022 o godz. 18.30.

• Zdobyliśmy tytuł i certyfikat "Szkolny Klub Wolontariatu"!

•  Z przyjemnością informujemy, że dzięki pracy naszych wolontariuszy oraz zaangażowaniu całej społeczności szkolnej, zdobyliśmy tytuł: „Szkolny Klub Wolontariatu”, biorąc udział w XXXVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu organizowanego przez Studium Prawa Europejskiego. Jego celem było rozwijanie wśród dzieci i młodzieży postawy zaangażowania na rzecz potrzebujących pomocy, otwartości i wrażliwości na potrzeby innych oraz kształtowanie postaw altruistycznych.
            Od 19 października 2021 r. do  15 marca b.r. zrealizowaliśmy szereg konkretnych zadań, przewidzianych regulaminem konkursu. Otrzymaliśmy za nie maksymalną ilość punktów. Realizację zadań konkursowych koordynowała opiekunka SKW – Jolanta Marchewka.
            Sprawozdanie z działań konkursowych.doc

• Eliminacje szkolne do Powiatowego Konkursu Piosenki Religijnej

• 4 kwietnia odbyły się w naszej szkole eliminacje do powiatowego konkursu piosenki religijnej, którego pełna nazwa brzmi:„POZOSTAŃCIE WIERNI TEMU DZIEDZICTWU” (Jan Paweł II).
            Powiatowy Konkurs Prezentacji Poezji i Prozy Ojca Świętego Jana Pawła II oraz Utworów Literackich Jemu Poświęconych i Piosenek o Tematyce Religijnej.
            Naszą szkołę reprezentować będą:
            Natalia Jenek kl. III a oraz Martyna Wilińska z klasy IV a
            Na razie nie rozstrzygnięto "rywalizacji’’ w najstarszej grupie.